Op deze pagina staan onze activiteiten die plaatsvinden in onze branderij in Sittard. We bieden activiteiten aan van alle niveau's. Voor enthousiaste thuisbarista's maar ook voor professionals die met de ontwikkeling van hun specialty coffee skills aan de slag willen.
Voor de professionals is er HIER een catalogus van de specialty coffee association beschikbaar waar we de "Introduction to Coffee" en de "Barista" modules van aanbieden.
Bij het SCA traject tot professionele barista, bieden we tevens een beperkt aantal "internships" aan. Je werkt dus tegelijkertijd aan je kennis en ervaring. Neem contact op met Sebastiaan voor meer informatie.
Op aanvraag
SCA Barista Foundation CursusDe training van de Specialty Coffee Association voor de (beginnende) professionele barista.
€ 298,00op aanvraag
SCA Barista Intermediate CursusDe training van de Specialty Coffee Association voor de (gevorderde) professionele barista.
€ 588,00op aanvraag
SCA Barista Professional CursusDe training van de Specialty Coffee Association voor de professionele barista.
€ 878,00op aanvraag
op aanvraag
Barista WorkshopIn deze workshop van 3 uur gaan we werken aan de skills die je nodig hebt om thuis de beste espresso en cappuccino te maken.
€ 59,00